Acer Acer Vero MST Dock M33 100W PD - Black EU (Retail pack) Przewodowa USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Czarny
Symbol: GP.DCK11.01A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1093.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GP.DCK11.01A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1093.00
| Specyfikacja | |
| Pobór mocy | 135 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 24,8 mm |
| Waga produktu | 232 g |
| Szerokość produktu | 82 mm |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Szerokość | 352mm |
| Długość | 373mm |
| Wysokość | 38mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com