Acer Acer Predator X32 X5 X32X5bmiiphuzx monitor komputerowy 80 cm (31.5") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD QD-OLED Ekran dotykowy Czarny
Symbol: 573233
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 4533.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 573233
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 4533.00
| Specyfikacja | |
| Przednia osłona | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 33 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 36 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 262 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy (max) | 34 W |
| Waga (bez podstawy) | 6,4 kg |
| Waga (z podstawą) | 8,7 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 717,3 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 65 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 418,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 274,4 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 717,3 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 670,6 mm |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Wysokość opakowania | 525 mm |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,6 kg |
| Szerokość opakowania | 840 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Zasilanie |
| Przewody | USB |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Dołączone oprogramowanie | VisionCare 2.0 |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 566 kHz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Gama kolorów DCI-P3 | 99% |
| Gęstość pikseli | 140 ppi |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa) | 1000 cd/m² |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 True Black |
| Typ matrycy | OLED |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 69,9 cm |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500000:1 |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 240 Hz |
| Technologia wyświetlacza | QD-OLED |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 39,5 cm |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,181 x 0,181 mm |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,01 ms |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Obracany | -20 - 20° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| OSD | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 25° |
| Kensington Lock | Tak |
| Wbudowany pzełącznik KVM | Tak |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 90 W |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Certyfikaty zgodności | MPR II |
| Szerokość | 298mm |
| Długość | 878mm |
| Wysokość | 616mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com