Acer Acer Predator MI900 - Mini-ITX - Panel boczny z okienkiem - bez zasilacza - biały - USB/Audio
Symbol: 40
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 745.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 40
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 745.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalna długość kart graficznych | 31 cm |
| Układ | Desktop |
| Model | PC |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 4,15 cm |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Materiały | Stal |
| Materiały | Plastik |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Liczba slotów rozszerzeń | 3 |
| Lokalizacja oświetlenia | Przednie |
| Podświetlenie | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Szerokość | 172mm |
| Długość | 352mm |
| Wysokość | 186mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com