Acer Acer NITRO XV0 XV240Y W3 monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD LCD Czarny
Symbol: 559029
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 937.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 559029
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 937.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 14 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 20 kWh |
| Głębokość opakowania | 417 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,9 kg |
| Wysokość opakowania | 146 mm |
| Szerokość opakowania | 638 mm |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,5 ms |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 25° |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Kąt obrotu wokół osi | 0 - 90° |
| Oś obrotu | Tak |
| Obracany | -20 - 20° |
| Obrotowe | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.4 |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Szerokość | 198mm |
| Długość | 940mm |
| Wysokość | 466mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com