Acer Acer NITRO VG0 VG270 P6 monitor komputerowy 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Czarny
Symbol: 573214
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 886.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 573214
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 886.00
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 199,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,28 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 612,1 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612,1 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 464,1 mm |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Ekran matowy | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ HD | Full HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Głębia kolorów | 6 bit |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 25° |
| Standard VESA | Tak |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| HDMI | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Szerokość | 198mm |
| Długość | 940mm |
| Wysokość | 466mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com