Acer Acer KA2 KA242YP6BIP monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD LCD Czarny
Symbol: 558682
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 658.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 558682
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 658.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Konsument |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 14 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 185 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 423,1 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 540,3 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,07 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 540,3 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 318,2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,71 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 48,7 mm |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,95 kg |
| Wysokość opakowania | 390 mm |
| Szerokość opakowania | 600 mm |
| Głębokość opakowania | 132 mm |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Zasilanie |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Dołączone oprogramowanie | VisionCare 1.0 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 144 Hz |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozmiar plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | Full HD |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 31,469 - 137,26 kHz |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Typ matrycy | IPS |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Głębia kolorów | 6 bit |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 25° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.2 |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| HDMI | Tak |
| Szerokość | 198mm |
| Długość | 940mm |
| Wysokość | 466mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com