ASUS Wentylator ASUS TUF Gaming TR120 ARGB Reverse
Symbol: 90DA00D0-B09000
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 75.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90DA00D0-B09000
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 75.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba żarówek LED | 16 |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Waga produktu | 172 g |
| Szerokość opakowania | 144 mm |
| Wysokość opakowania | 37 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 259 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 28 mm |
| Głębokość opakowania | 124 mm |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 2,75 mmH2O |
| Minimalna prędkość wentylatora | 1800 RPM |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2200 RPM |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Model | Wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Wydajność wentylatora | 76,3 ft³/min |
| Poziom hałasu | 29 dB |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 145mm |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu