ASUS Obudowa Asus ProArt PA401 - Wood Edition
Symbol: 90DC00M0-B39010
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 451.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90DC00M0-B39010
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 451.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalna długość PSU | 17 cm |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Przycisk reset | Tak |
| Materiały | Metal |
| Materiały | Drewno |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16 cm |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Model | PC |
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 31,5 cm |
| Głębokość produktu | 412 mm |
| Wysokość produktu | 503 mm |
| Szerokość produktu | 225 mm |
| Waga produktu | 8,61 kg |
| Szerokość opakowania | 495 mm |
| Wysokość opakowania | 570 mm |
| Głębokość opakowania | 295 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,4 kg |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Ramka combo na dysk HDD/SSD | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 160 mm |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 140 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 160 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Sterowanie prędkością wentylatora | Tak |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 510mm |
| Wysokość | 570mm |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu