ASUS Klawiatura Gaming USB + RF Wireless + Bluetooth QWERTZ Biały ASUS ROG Falchion RX Low Profile
Symbol: 4N34-00W
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 907.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4N34-00W
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 907.00
| Specyfikacja | |
| Anti-ghosting | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielo |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 0,33 W |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 4,5 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 306 x 110 x 26,5 mm |
| Waga klawiatury | 595 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 167 mm |
| Szerokość opakowania | 385 mm |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ klawiatury | Optyczny przełącznik kluczykowy |
| Rodzaj przełącznika | ROG RX Red |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Rozmiar klawiatury | 65% |
| Szerokość | 62mm |
| Długość | 363mm |
| Wysokość | 151mm |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu