ASUS ASUS VU249CFE-B monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD LED Czarny
Symbol: 1725835
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 929.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1725835
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 929.00
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zasilacza | Internal |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
| Pobór mocy | 9,91 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 12 kWh |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539 mm |
| Waga (z podstawą) | 4 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 189 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 443 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 189 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 322 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,5 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 539 mm |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Tryb gry | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,1 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 389 mm |
| Wysokość opakowania | 122 mm |
| Szerokość opakowania | 618 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | USB Type-C |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 100 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1300:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 109 kHz |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Typ podświetlacza | LED |
| Typ HD | Full HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Ekran matowy | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 5 cm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| HDMI | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 15 W |
| Specyficzne technologie | Pielęgnacja oczu+ |
| Certyfikaty | Energy Star EPEAT Gold TCO Certified TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light (Hardware Solution) FSC MIX |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 625mm |
| Wysokość | 390mm |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu