ASUS ASUS ROG Raikiri Czarny USB Gamepad Analogowa/Cyfrowa PC, Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series S, Xbox Series X
Symbol: A0047881
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 609.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A0047881
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 609.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 300 g |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Głębokość produktu | 64 mm |
| Wysokość produktu | 103 mm |
| Wysokość opakowania | 163 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 538 g |
| Szerokość opakowania | 193 mm |
| Głębokość opakowania | 87 mm |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 3 m |
| Kompatybilność | - Windows 10 - Windows 11 - Xbox Series X|S - Xbox One |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Kolor podświetlenia | Wielo |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One X |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One S |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series X |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series S |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk udostępniania |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk menu |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk Home |
| Gałki | Tak |
| Wibracje | Tak |
| Programowalne przyciski | Tak |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
| Szerokość | 163mm |
| Długość | 87mm |
| Wysokość | 193mm |
• Trzymać z dala od wody i wilgoci.
• Używać zgodnie z instrukcją, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu