AROZZI Arozzi Torretta SoftFabric Gaming Chair -Dark Grey
Symbol: TORRETTA-SFB-DG2
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 1335.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TORRETTA-SFB-DG2
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 1335.00
| Specyfikacja | |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Koła transportowe | Tak |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Kolor ramy | Czarny |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Średnica koła | 70 cm |
| Podłokietnik | Tak |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 185 cm |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Kolor podstawowy | Czarny/Szary |
| Wymagany montaż | Tak |
| Uchwyt na kubek | Nie |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 3D |
| Zakres kąta oparcia | 0 - 165° |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |
| Materiał ramy | Metal |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Kolor siedziska | Szary |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Minimalna wysokość użytkownika | 155 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 54 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 84 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Grubość siedziska | 9 cm |
| Szerokość podłokietnika | 25 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 37 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 45 cm |
| Szerokość siedziska | 57 cm |
| Waga produktu | 22,2 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 690 mm |
| Szerokość opakowania | 860 mm |
| Wysokość opakowania | 350 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 26,5 kg |
| Instrukcje składania | Tak |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Kąt wychylenia | 0 - 12° |
| Zagłówek | Tak |
| Funkcja kołysania | Tak |
| Szerokość | 860mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 690mm |
• Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem.
• Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury.
• Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków.