APC Zasilacz awaryjny SRT10KRMXLI SmartUPS SRT 10000VA Rack 230V
Symbol: SRT10KRMXLI
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 46742.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SRT10KRMXLI
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 46742.00
Zasilacz awaryjny SRT10KRMXLI SmartUPS SRT 10000VA Rack 230V
Zasilacz awaryjny o mocy wyjściowej 10000VA/10000W wyposażony w 6 gniazd IEC 320 C13 IEC 320 C13, 4 gniazda IEC 320 C19 IEC 320 C19 , 3 IEC Jumpers oraz połączenie stałe 3 przewody (H N+G). Posiada bezobsługowy szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy z elektrolitem w postaci żelu oraz ochronę przeciwprzepięciową.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 10 kVA |
| Moc czynna | 10000 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 3 (400V) 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 230 V |
| Czas ładowania | 1.5 h |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Funkcje specjalne |
Zimny start |
| Oprogramowanie |
PowerChute Network Shutdown v3.0.1 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C19 1 x Hard Wire 3-wire (1PH + N + G) 6 x IEC-C13 |
| Złącza | SmartSlot RJ-45 (LAN) 1 x USB (Typ B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
43,2 x 26,3 x 71,5 cm |
| Waga | 111 kg |
| Pozostałe parametry |
Napięcie wejściowe:
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | APC - __APC% |