APC Zasilacz awaryjny BGM2200-GR Back-UPS Pro 2200VA do gier, 230V, czysta sinusoida LCD, Biały, Schuko
Symbol: BGM2200-GR
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1977.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BGM2200-GR
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1977.00
Zasilacz APC Back-UPS Pro do gier, 2200VA/1320W, wolnostojący, 230 V, 4 gniazda Schuko i 2 gniazda IEC C13, panel RGB, czysta sinusoida, arktyczna
Ten zasilacz APC Back-UPS Pro zapewnia doskonałą ochronę zasilania dla wydajnych konsol do gier i komputerów PC, routerów/modemów i akcesoriów do gier. Zasilacz UPS typu tower o mocy 2200 VA/1320 W ma w sumie 6 gniazd, z których 3 służą do zasilania akumulatorowego i ochrony przeciwprzepięciowej, a 3 służą wyłącznie do ochrony przed przepięciami. Charakteryzuje się wytrzymałością udarową wynoszącą 1080 dżuli. Posiada funkcję automatycznej regulacji napięcia, która koryguje spadki i przepięcia napięcia do odpowiedniego poziomu. Jest wyposażony w PowerChute Serial Shutdown, łatwe w obsłudze oprogramowanie do bezpiecznego zamykania systemu z funkcjami zasilania i zarządzania energią. Ten UPS jest objęty 3-letnią gwarancją i polisą ochrony podłączonego sprzętu o wartości 150 000 USD. Posiada 2 porty USB (typ A + C) umożliwiające inteligentne ładowanie urządzeń osobistych.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 2200 VA |
| Moc czynna | 1320 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 24 V |
| Czas przełączenia (maks.) | 8 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 30 s |
| Czas ładowania | 16 h |
| Typ obudowy | Desktop (PC/Switche) |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C13 4 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 3 x RJ-45 LAN 1 x USB (Type C) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
292,1 x 104,14 x 408,94 mm |
| Waga | 12.3 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | APC - __APC% |