APC Zasilacz SMC2000I APC Smart-UPS C 2000VA LCD 230V
Symbol: SMC2000I
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 4950.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SMC2000I
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 4950.00
APC Smart-UPS C, Line Interactive, 2000 VA
Inteligentna i wydajna ochrona zasilania sieciowego od poziomu podstawowego po skalowalny czas pracy. Idealny zasilacz UPS do serwerów, punktów sprzedaży, routerów, przełączników, koncentratorów i innych urządzeń sieciowych.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Moc czynna | 1300 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Pojemność akumulatora | 499 VAh |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 1 x IEC-C19 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
21.6 x 17 x 44 cm |
| Waga | 27.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | APC - __APC% |