APC SMX2200HVNC SMART X 2200VA R2T 4U LCD + AP9641
Symbol: SMX2200HVNC
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 12043.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SMX2200HVNC
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 12043.00
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 2200 VA |
| Moc czynna | 1980 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Pojemność akumulatora | 702 Ah |
| Czas transferu (maks.) | 10 ms |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nie |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C19 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) 1 x USB 2.0 1 x RJ-45 LAN |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
178 x 483 x 432 mm |
| Waga | 38.6 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | APC - __APC% |