AOC AOC U34E2M monitor komputerowy 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Wide Quad HD Czarny
Symbol: U34E2M
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 994.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: U34E2M
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 994.00
| Specyfikacja | |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Biuro |
| Przednia osłona | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 35 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Głębokość (bez podstawy) | 55,3 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 370,7 mm |
| Waga (z podstawą) | 7,67 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 475 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 817,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 253,8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 817,5 mm |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Szybkie ładowanie | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Wysokość opakowania | 506 mm |
| Szerokość opakowania | 940 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,7 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 174 mm |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Rozmiar plamki | 0,23175 x 0,23175 mm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 100% |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 115% |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Gęstość pikseli | 109,7 ppi |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 20000000:1 |
| Gama kolorów DCI-P3 | 91% |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 86,4 cm |
| Typ HD | UltraWide Quad HD |
| Pokrycie Adobe RGB | 98% |
| Typ matrycy | VA |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Ekran matowy | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 21:9 |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 px |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Oś obrotu | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 3,5 - 21,5° |
| Wbudowany pzełącznik KVM | Nie |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| HDMI | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Port DVI | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Nie |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Typ dostarczonego zasilacza AC | False |
| Redukcja rozmycia ruchu | Nie |
| Licznik FPS | Nie |
| Kontrola cieni | Nie |
| Niski input lag | Nie |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Pokrętło | Nie |
| Obraz po obrazie (PbP) | Tak |
| Typ grubości ramki | Bezszkieletowy |
| Efekty świetlne | Nie |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Szerokość | 930mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 497mm |
AOC International (Europe ) B.V.
PRINS BERNHARDPLEIN 200/6TH FLOOR
1097 JB AMSTERDAM
Netherlands
+49306869097
www.aoc.com/support