AOC AOC 16T3EA przenośny telewizor / monitor Czarny 39,6 cm (15.6") 1920 x 1080 px
Symbol: 16T3EA
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 982.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 16T3EA
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 982.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Zdejmowana podstawa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 50 x 50 mm |
| Zakres kąta nachylenia | 5 - 25° |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | C |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 7 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 7 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy | 7 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga (z podstawą) | 830 g |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 229,3 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 12,5 mm |
| Szerokość produktu | 363,7 mm |
| Wysokość produktu | 229,3 mm |
| Głębokość produktu | 12,5 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 363,7 mm |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Turecka |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Chorwacki |
| Języki menu ekranowego | Ukraińska |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | koreańska |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| OSD | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,83 kg |
| Wysokość opakowania | 102 mm |
| Szerokość opakowania | 313 mm |
| Głębokość opakowania | 467 mm |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Walizka | Tak |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 50000000:1 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 39,5 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Kąt widzenia w poziomie | 85° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Kąt widzenia (pionowy) | 85° |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Oś obrotu | Tak |
| Rozmiar plamki | 0,1793 x 0,1793 mm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 700:1 |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 75 Hz |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 310mm |
| Wysokość | 465mm |
AOC International (Europe ) B.V.
PRINS BERNHARDPLEIN 200/6TH FLOOR
1097 JB AMSTERDAM
Netherlands
+49306869097
www.aoc.com/support