AMD Procesor AMD Threadripper PRO 9975WX (32C/64T) 4.0 GHz (5.4 GHz Turbo) Socket sTR5 TDP 350W tray
Symbol: 100-000000723
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 18434.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100-000000723
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 18434.00
| Specyfikacja | |
| Liczba wątków | 64 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,4 GHz |
| Cache procesora | 128 MB |
| Typ procesora | AMD Ryzen Threadripper PRO |
| Producent procesora | AMD |
| Gniazdo procesora | Socket sTR5 |
| Liczba rdzeni procesora | 32 |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 350 W |
| Zawiera system chłodzący | Nie |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Częstotliwość bazowa procesora | 4 GHz |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Ośmiokanałowy |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 148 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 5.0 |
| Minimalna temperatura pracy | 95 °C |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 10mm |
Advanced Micro Devices, Inc.
2485 Augustine Drive
95054 Santa Clara
United States
+1 408-749-4000
product-compliance@amd.com