AMD Procesor AMD Threadripper PRO 7965WX (24C/48T) 4.2 GHz (5.3 GHz Turbo) Socket sTR5 TDP 350W tray
Symbol: 100-000000885
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 11867.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100-000000885
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 11867.00
| Specyfikacja | |
| Liczba rdzeni procesora | 24 |
| Gniazdo procesora | Socket sTR5 |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Producent procesora | AMD |
| Pudełko | Tak |
| Przeznaczenie | PC |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,3 GHz |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ Threadripper™ |
| Częstotliwość bazowa procesora | 4,1 GHz |
| Cache procesora | 128 MB |
| Liczba wątków | 48 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 5200 MHz |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 2048 GB |
| Szerokość | 106mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 80mm |
• Używaj procesora zgodnie z zaleceniami producenta, aby uniknąć uszkodzeń i zagrożeń dla zdrowia.
• Upewnij się, że system chłodzenia jest prawidłowo zamontowany, aby uniknąć przegrzania.
• Nie dotykaj procesora bez odpowiedniego uziemienia, aby uniknąć uszkodzenia przez ładunki elektrostatyczne.
Advanced Micro Devices, Inc.
2485 Augustine Drive
95054 Santa Clara
United States
+1 408-749-4000
product-compliance@amd.com