AMD Procesor AMD Ryzen 7 9700X Tray
Symbol: 100-000001404
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 1157.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100-000001404
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 1157.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,5 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Częstotliwość bazowa procesora | 3,8 GHz |
| Pudełko | Nie |
| Producent procesora | AMD |
| Liczba wątków | 16 |
| Generacja procesora | AMD Ryzen 9000 Series |
| Proces litograficzny | 4 nm |
| Zawiera system chłodzący | Nie |
| Model procesora | 9700X |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 65 W |
| Cache procesora | 40 MB |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Typ pamięci procesora | L2 & L3 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Bez ECC | Tak |
| Korekcja ECC | Tak |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 5600 MHz |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 3600 |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 192 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 28 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE3 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX-512 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE2 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX 2.0 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.1 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AES |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.2 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSSE3 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 5.0 |
| Ilość portów USB | 5 |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 10mm |
• Procesory mogą się mocno nagrzewać podczas pracy. Upewnij się, że są odpowiednio chłodzone.
• Procesory zawierają elementy elektroniczne, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika.
• Używaj odpowiedniego sprzętu do montażu procesora, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych.
Advanced Micro Devices, Inc.
2485 Augustine Drive
95054 Santa Clara
United States
+1 408-749-4000
product-compliance@amd.com