AMD AMD Ryzen 5 7500X3D procesor 4 GHz 96 MB L3 Pudełko
Symbol: 100-100001904WOF
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1113.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100-100001904WOF
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1113.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,5 GHz |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Producent procesora | AMD |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 65 W |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Model procesora | 7500X3D |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Proces litograficzny | 5 nm |
| Generacja | Zen 4 |
| Nazwa kodowa procesora | Raphael AM5 |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Cache procesora | 96 MB |
| Liczba wątków | 12 |
| Zawiera system chłodzący | Nie |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Częstotliwość bazowa procesora | 4 GHz |
| Generacja procesora | AMD Ryzen 7000 Series |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 3600 |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 5200 MHz |
| Korekcja ECC | Tak |
| Bez ECC | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 128 GB |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 5.0 |
| Segment rynku | Desktop |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 28 |
| pamięć podręczna L1 | 0,384 MB |
| Cache L2 | 6144 KB |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 130mm |
Advanced Micro Devices, Inc.
2485 Augustine Drive
95054 Santa Clara
United States
+1 408-749-4000
product-compliance@amd.com