AMD Procesor AMD Ryzen 7 7800X3D - BOX
Symbol: 100-100000910WOF
Dostępność: Duża dostępność 200 szt.
Cena: 1592.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100-100000910WOF
Dostępność: Duża dostępność 200 szt.
Cena: 1592.00
| Specyfikacja | |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pudełko | Tak |
| Producent procesora | AMD |
| Proces litograficzny | 5 nm |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Zawiera system chłodzący | Nie |
| Liczba wątków | 16 |
| Częstotliwość bazowa procesora | 4,2 GHz |
| Cache procesora | 104 MB |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 120 W |
| Model procesora | 7800X3D |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5 GHz |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Typ pamięci procesora | L2 & L3 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Liczba rdzeni karty graficznej | 2 |
| Dynamiczne taktowanie wbudowanej karty graficznej (max) | 2200 MHz |
| Wbudowana bazowa częstotliwość procesora | 400 MHz |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 3600 |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 5200 MHz |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Segment rynku | Desktop |
| System operacyjny | Windows 11 - 64-Bit Edition Windows 10 - 64-Bit Edition RHEL x86 64-Bit Ubuntu x86 64-Bit |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 90mm |
Advanced Micro Devices, Inc.
2485 Augustine Drive
95054 Santa Clara
United States
+1 408-749-4000
product-compliance@amd.com