AMD Procesor AMD Ryzen 7 5700 Tray
Symbol: 100-000000743
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 532.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100-000000743
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 532.00
| Specyfikacja | |
| Producent procesora | AMD |
| Pudełko | Nie |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 65 W |
| Model procesora | 5700 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Typ procesora | 5th Generation AMD Ryzen™ 7 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Cache procesora | 16 MB |
| Proces litograficzny | TSMC 7nm FinFET |
| Częstotliwość bazowa procesora | 3,7 GHz |
| Zawiera system chłodzący | Nie |
| Liczba wątków | 16 |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 2933 |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 3200 MHz |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 2667 |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR4 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 3.0 |
| Segment rynku | Desktop |
| System operacyjny | Windows 10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 10mm |
• Procesory mogą się mocno nagrzewać podczas pracy. Upewnij się, że są odpowiednio chłodzone.
• Procesory zawierają elementy elektroniczne, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika.
• Używaj odpowiedniego sprzętu do montażu procesora, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych.
Advanced Micro Devices, Inc.
2485 Augustine Drive
95054 Santa Clara
United States
+1 408-749-4000
product-compliance@amd.com