AMD Procesor AMD EPYC 9965 (192/384) 2.25GHz (Up to 3.7 GHz) Socket SP5 TDP 500W tray
Symbol: 100-000000976
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 26246.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100-000000976
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 26246.00
| Specyfikacja | |
| Cache procesora | 384 MB |
| Producent procesora | AMD |
| Zawiera system chłodzący | Nie |
| Liczba wątków | 384 |
| Typ procesora | AMD EPYC |
| Pudełko | Nie |
| Częstotliwość bazowa procesora | 2,25 GHz |
| Konfigurowalne niższe TDP | 450 W |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 500 W |
| Gniazdo procesora | Socket SP5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,7 GHz |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Konfigurowalne wyższe TDP | 500 W |
| Liczba rdzeni procesora | 192 |
| Model procesora | 9965 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Kanał Dodeca |
| Przepustowość pamięci | 576 GB/s |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 5.0 |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 128 |
| Segment rynku | Server |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 100mm |
• Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
Advanced Micro Devices, Inc.
2485 Augustine Drive
95054 Santa Clara
United States
+1 408-749-4000
product-compliance@amd.com