AMD Procesor AMD EPYC 9754 (128C/256T) 2.25GHz (3.1GHz Turbo) Socket SP5 TDP 360W
Symbol: 100-000001234
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 16826.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100-000001234
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 16826.00
| Specyfikacja | |
| Producent procesora | AMD |
| Liczba rdzeni procesora | 128 |
| Gniazdo procesora | Socket SP5 |
| Typ procesora | AMD EPYC |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 360 W |
| Seria procesora | AMD EPYC 9004 Series for Server |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,1 GHz |
| Liczba wątków | 256 |
| Model procesora | 9754 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Cache procesora | 256 MB |
| Częstotliwość bazowa procesora | 2,25 GHz |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Kanał Dodeca |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 4800 MHz |
| Przepustowość pamięci | 460,8 GB/s |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 100mm |
• Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
Advanced Micro Devices, Inc.
2485 Augustine Drive
95054 Santa Clara
United States
+1 408-749-4000
product-compliance@amd.com