AMD Procesor AMD EPYC 9374F (32C/64T) 3.85GHz (4.3GHz Turbo) Socket SP5 TDP 320W
Symbol: 100-000000792
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 11316.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100-000000792
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 11316.00
| Specyfikacja | |
| Cache procesora | 256 MB |
| Liczba wątków | 64 |
| Liczba rdzeni procesora | 64 |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 320 W |
| Producent procesora | AMD |
| Typ procesora | AMD EPYC |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,3 GHz |
| Gniazdo procesora | Socket SP5 |
| Model procesora | 9374F |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Częstotliwość bazowa procesora | 3,85 GHz |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Kanał Dodeca |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 4800 MHz |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Przepustowość pamięci | 460,8 GB/s |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 128 |
| Segment rynku | Serwer |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 5.0 |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 10mm |
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła.
• Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
Advanced Micro Devices, Inc.
2485 Augustine Drive
95054 Santa Clara
United States
+1 408-749-4000
product-compliance@amd.com