AMD Procesor AMD EPYC 9335 (32 /64) 3GHz (Up to 4.4 GHz) Socket SP5 TDP 210W tray
Symbol: 100-000001149
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 11102.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100-000001149
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 11102.00
| Specyfikacja | |
| Konfigurowalne niższe TDP | 200 W |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 210 W |
| Cache procesora | 128 MB |
| Producent procesora | AMD |
| Liczba rdzeni procesora | 32 |
| Pudełko | Nie |
| Gniazdo procesora | Socket SP5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Typ procesora | AMD EPYC |
| Zawiera system chłodzący | Nie |
| Liczba wątków | 64 |
| Model procesora | 9335 |
| Częstotliwość bazowa procesora | 3 GHz |
| Konfigurowalne wyższe TDP | 240 W |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Przepustowość pamięci | 576 GB/s |
| Obsługa kanałów pamięci | Kanał Dodeca |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 5.0 |
| Segment rynku | Serwer |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 128 |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 7mm |
| Wysokość | 103mm |
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.
Advanced Micro Devices, Inc.
2485 Augustine Drive
95054 Santa Clara
United States
+1 408-749-4000
product-compliance@amd.com