AMD Procesor AMD EPYC 9274F (24C/48T) 4.05GHz (4.3GHz Turbo) Socket SP5 TDP 320W
Symbol: 100-000000794
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 8891.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100-000000794
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 8891.00
| Specyfikacja | |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Liczba rdzeni procesora | 24 |
| Cache procesora | 256 MB |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Gniazdo procesora | Socket SP5 |
| Typ procesora | AMD EPYC |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 320 W |
| Model procesora | 9274F |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,3 GHz |
| Liczba wątków | 48 |
| Producent procesora | AMD |
| Częstotliwość bazowa procesora | 4,05 GHz |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 4800 MHz |
| Przepustowość pamięci | 460,8 GB/s |
| Obsługa kanałów pamięci | Kanał Dodeca |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 128 |
| Segment rynku | Server |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 5.0 |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 10mm |
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.
Advanced Micro Devices, Inc.
2485 Augustine Drive
95054 Santa Clara
United States
+1 408-749-4000
product-compliance@amd.com