AKG AKG K72 - Słuchawki studyjne, nauszne, zamknięte
Symbol: 030-21-037
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 193.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 030-21-037
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 193.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 200 g |
| Zastosowanie | Muzyka/studio |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Odłączany przewód | Nie |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Długość kabla | 3 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Głębokość opakowania | 110 mm |
| Wysokość opakowania | 235 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 546 g |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Ilość | 1 |
| Adaptery audio dołączone | 6.3 mm |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Waga paczki | 0,546 kg |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,57 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 578 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 270 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 473 mm |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 16 - 20000 Hz |
| Maksymalna moc wejścia | 200 mW |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Czułość słuchawek | 112 dB |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Materiały | Sztuczna skóra |
| Materiały | Metal |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 233mm |
• Produkt zawiera baterie litowe, które mogą stwarzać zagrożenie pożarowe.
• Nie zanurzać w wodzie ani nie narażać na działanie ekstremalnych temperatur.
• Unikaj długotrwałego stosowania na wysokim poziomie głośności, aby zapobiec uszkodzeniom słuchu.