AKG AKG K271 MKII - Słuchawki nagłowne zamknięte
Symbol: K271MKII
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 557.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: K271MKII
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 557.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 240 g |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Długość kabla | 3 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze 6,35 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Maksymalna moc wejścia | 200 mW |
| Impedancja | 55 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 16 - 28000 Hz |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Czułość słuchawek | 91 dB |
| Szerokość | 223mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 235mm |