AKG AKG K240 MKII - Słuchawki studyjne, nauszne, półotwarte
Symbol: 030-21-063
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 334.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 030-21-063
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 334.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 240 g |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Odłączany przewód | Tak |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Długość kabla | 3 m |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Adaptery audio dołączone | 6.3 mm |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Nauszniki | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 6,35 mm | Tak |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Impedancja | 55 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 15 - 25000 Hz |
| Czułość słuchawek | 104 dB |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Maksymalna moc wejścia | 200 mW |
| Szerokość | 225mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 235mm |
• Unikaj długotrwałego stosowania na wysokim poziomie głośności, aby zapobiec uszkodzeniom słuchu.
• Nie zanurzać w wodzie ani nie narażać na działanie ekstremalnych temperatur.
• Produkt zawiera baterie litowe, które mogą stwarzać zagrożenie pożarowe.