AG NEOVO Monitor wielkoformatowy 43 cale QM-4303 4K VA UHD 24/7 500NIT
Symbol: QM-4303
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 2454.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: QM-4303
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 2454.00
QM-4303
Wyświetlacz QM-Series 4K UHD signage oferuje wyraźny obraz w wysokiej rozdzielczości w smuklejszej i lżejszej obudowie niż jego poprzednik. Charakteryzuje się zwiększoną jasnością i nieodblaskowym panelem, zapewniającym lepszą widoczność w różnych warunkach oświetleniowych. Został zaprojektowany z myślą o niezawodnym, długotrwałym użytkowaniu, obsługuje orientację pionową i poziomą oraz jest wyposażony w technologię Anti-Burn-in, która zapobiega powstawaniu efektu ghostingu. Wbudowana funkcja odtwarzania multimediów z pamięci USB umożliwia proste dostarczanie treści bezpośrednio z dysku USB, a podwójne porty HDMI i wejście USB typu C obsługują szeroką gamę źródeł multimediów. Idealnie nadaje się do sklepów detalicznych, hoteli i innych miejsc publicznych.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
QM-4303 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 42.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.245 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 85 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 1 x 3,5 mm minijack 1 x RJ-45 LAN 1 x USB (Type C) 2 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | EAC RoHS CE UKCA WEEE REACH |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Pobór mocy | 99 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Akcesoria opcjonalne |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 559.5 mm |
| Szerokość | 971 mm |
| Głębokość | 70 mm |
| Waga | 8 kg |
| Oznaczenia | |