AFOX AFOX ME300 SSD M.2 PCI-EX4 256GB TLC 2 GB/S NVME ME300-256GN
Symbol: ME300-256GN
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 256.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME300-256GN
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 256.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Cechy zabezpieczeń | Wytrzymały na wibracje |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na uderzenia |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2000 MB/s |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Prędkość zapisu nośnika | 1400 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 17mm |
| Wysokość | 132mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.