ADATA Dysk zewnętrzny HDD ADATA HD720 (2TB; 2.5"; USB 3.2; niebieski)
Symbol: AHD720-2TU31-CBL
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 516.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AHD720-2TU31-CBL
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 516.00
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Plastik, Silikon |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Moc magistrali | 5 V |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Głębokość produktu | 129,4 mm |
| Waga produktu | 211 g |
| Wysokość produktu | 20,2 mm |
| Szerokość produktu | 97,9 mm |
| Przewody | USB |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Pojemność HDD | 2 TB |
| Model | HDD |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 120mm |
• Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią.
• Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać.
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com