ADATA Dysk zewnętrzny HDD ADATA HD680 (1TB; 2.5"; USB 3.2; czarny)
Symbol: AHD680-1TU31-CBK
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 353.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AHD680-1TU31-CBK
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 353.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Materiał obudowy | Plastik, Silikon |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Moc magistrali | 5 V |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Głębokość produktu | 124 mm |
| Wysokość produktu | 22,9 mm |
| Waga produktu | 270 g |
| Szerokość produktu | 101,7 mm |
| Przewody | USB |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Złącze USB | USB |
| Wi-Fi | Nie |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| Model | HDD |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 120mm |
• Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać.
• Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią.
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com