ACTIS Actis TX-3325X Toner (zamiennik Xerox 106R02312; Standard; 11000 stron; czarny)
Symbol: TX-3325X
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 86.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TX-3325X
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 86.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 11000 stron(y) |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kod OEM | Xerox 106R02312 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Zastępuje | Xerox |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Xerox WorkCentre: 3325. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wersja | Standard |
| Kluczowe korzyści | Class A |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 375mm |
| Wysokość | 250mm |
• Nie wdychać pyłu z tonera.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Tonery należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.