ACTIS Actis TS-3050X Toner (zamiennik Samsung ML-D3050B; Standard; 8000 stron; czarny)
Symbol: TS-3050X
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 78.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TS-3050X
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 78.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Samsung |
| Model | Zamiennik |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kod OEM | Samsung ML-D3050B |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 8000 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Zastępuje | Samsung |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność | Samsung ML: 3050, 3051N, 3051ND. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wersja | Standard |
| Kluczowe korzyści | Class A |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 370mm |
• Zużyte tonery należy oddać do punktów specjalnej utylizacji odpadów elektronicznych.
• Unikać kontaktu skóry z tonerem.
• Chronić przed dziećmi.