ACTIS Actis TH-F413X Toner (zamiennik HP 410X CF413X; Canon CRG 046H M 1252C002; Standard; 5000 stron; czerwony)
Symbol: TH-F413X
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 105.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TH-F413X
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 105.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Canon/HP |
| Kod OEM | HP 410X CF413X / Canon CRG 046H M 1252C002 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 5000 stron(y) |
| Zastępuje | HP 410X CF413X / Canon CRG 046H M 1252C002 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 0 stron(y) |
| Kompatybilność | HP Color Laserjet: M452NW, M452DW, M452DN. HP Laserjet Pro: MFP M477FDN, M477FDW, M477FNW, M377. Canon: LBP651C, LBP652C, LBP653Cdw, LBP654C, LBP654Cdw, LBP654Cx, LBP654Cxz, MF731Cdw, MF732Cdw, MF733Cdw, MF734Cdw, MF735Cdw, MF731Cx. Canon: LBP650, MF730. Canon i-SENSYS: LBP653Cdw, LBP654Cx, MF732Cdw, MF734Cdw, MF735Cx. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Certyfikaty | TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 132mm |
| Wysokość | 115mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.