ACTIS Actis TH-F413A Toner (zamiennik HP 410A CF413A; Canon CRG 046 Y 1247C002; Standard; 2300 stron; czerwony)
Symbol: TH-F413A
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 78.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TH-F413A
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 78.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zastępuje | HP 410A CF413A / Canon CRG 046 M 1248C002 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wersja | Standard |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 0 stron(y) |
| Kod OEM | HP 410A CF413A / Canon CRG 046 M 1248C002 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2300 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Canon/HP |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kompatybilność | HP LaserJet: M377dw, M452dn, M452nw, M477fdn, M477fdw, M477fnw. Canon: LBP650, MF730. Canon i-SENSYS: LBP653Cdw, LBP654Cx, MF732Cdw, MF734Cdw, MF735Cx. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Technologia | New |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kluczowe korzyści | Class A |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 110mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.