ACTIS Actis TH-79A Toner (zamiennik HP 79A CF279A; Standard; 1000 stron; czarny)
Symbol: TH-79A
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 40.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TH-79A
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 40.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1000 stron |
| Kod OEM | HP 79A CF279A |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Zastępuje | HP |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kompatybilność | HP LaserJet Pro: M12, M12a, M12w, M26a, M26nw, M25-M27. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Standard |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kluczowe korzyści | Class A |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 305mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 90mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.