ACTIS Actis TH-55A Toner (zamiennik HP 55A CE255A; Standard; 6000 stron; czarny)
Symbol: TH-55A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 73.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TH-55A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 73.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Canon/HP |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zastępuje | HP 55A / Canon CRG-724 |
| Kod OEM | HP 55A CE255A, Canon CRG-724 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność | HP LaserJet Enterprise: P3015, P3015d, P3015dn, P3015x, M525dn, M525f. HP LaserJet: 3015N, P3010. Canon i-SENSYS: LBP6750, LBP6780. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Standard |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Technologia | New |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 372mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 250mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wdychać pyłu tonera.