ACTIS Actis TH-49A Toner (zamiennik HP 49A Q5949A, Canon CRG-708; Standard; 2500 stron; czarny)
Symbol: TH-49A
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 46.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TH-49A
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 46.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | HP 49A Q5949A, Canon CRG-708 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2500 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Zamiennik |
| Zastępuje | HP 49A Q5949A, Canon CRG-708 |
| Kompatybilność z marką | Canon/HP |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | HP Laserjet: 1320, 1320n, 1320nw, 1320tn, 3390, 3392. Canon I-Sensys: LBP3300, LBP3330, LBP3360. |
| Certyfikaty | TÜV Rheinland |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 122mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 350mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.