ACTIS Actis TB-3480A Toner (zamiennik Brother TN-3480; Standard; 8000 stron; czarny)
Symbol: TB-3480A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 78.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TB-3480A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 78.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | Brother TN-3480 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zastępuje | Brother TN-3480 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 8000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | Brother: DCP-L5500DN, DCP-L6600DW, HL-L5000D, HL-L5100DN, HL-L5100DNT, HL-L5200DW, HL-L5200DWT, HL-L6300DW, HL-L6300DWT, HL-L6400DW, HL-L6400DWT, HL-L6250DN, MFC-L5700DN, MFC-L5750DW, MFC-L6800DW, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW, MFC-L6900DWT, MFC-L6800D. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 335mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 235mm |
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Chronić przed dziećmi.
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.