ACTIS Actis TB-247CA Toner (zamiennik Brother TN-247C, TN247C; Standard; 2300 stron; niebieski)
Symbol: TB-247CA
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 92.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TB-247CA
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 92.00
| Specyfikacja | |
| Zastępuje | Brother TN-247C |
| Kod OEM | Brother TN-247C |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2300 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Brother DCP: L3510CDW, L3550CDW. Brother HL: L3210CW, L3270CDW. Brother MFC: L3730CDN, L3770CDW. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Standard |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Technologia | New |
| Kluczowe korzyści | Class A |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 120mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.