Yealink Słuchawki Yealink WH68 ANC Teams z bazą
Symbol: 100581771
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 845.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100581771
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 845.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga produktu | 155 g |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Diody LED | Tak |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Głębokość opakowania | 195 mm |
| Szerokość opakowania | 380 mm |
| Wysokość opakowania | 475 mm |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | SPP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| Czas ładowania | 1,5 h |
| Czas gotowości | 195 h |
| Czas rozmowy | 16 h |
| Prąd wejściowy (słuchawki) | 1,2 A |
| Napięcie wejściowe (słuchawki) | 5 V |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 6 |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Średnica głośnika | 3 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Szerokość | 237mm |
| Długość | 122mm |
| Wysokość | 187mm |