Xerox Xerox 106R02234 kaseta z tonerem Oryginalny Purpurowy 1 szt.
Symbol: 106R02234
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 959.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R02234
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 959.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 6000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | Phaser 6600 WorkCentre 6605 |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,72 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 109 x 299 x 55 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 305mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 110mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com