Xerox Xerox 006R01461 kaseta z tonerem Oryginalny Czarny 1 szt.
Symbol: 006R01461
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 357.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 006R01461
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 357.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 22000 stron(y) |
| Kompatybilność | WorkCentre 7120 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 475mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 90mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Nie wdychać pyłu z tonera.
• Tonery należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com