Xerox Toner Xerox Schwarz SC2020 (006R01693) (9k)
Symbol: 006R01693
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 224.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 006R01693
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 224.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | DocuCentre SC2020 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 470mm |
| Wysokość | 90mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com