Xerox Kaseta z tonerem Xerox 106R02778, czarny, 1 szt., oryginalny
Symbol: 106R02778
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 349.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R02778
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 349.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Phaser 3052/3260 WorkCentre 3215/3225 |
| Waga produktu | 725 g |
| Głębokość produktu | 342 mm |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Szerokość produktu | 171 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 337mm |
| Długość | 94mm |
| Wysokość | 170mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com